Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Pečovatelé v oblasti domácí péče a ter.soc.služby, Kolín

Pozice:
Pečovatelé v oblasti domácí péče a ter.soc.služby
Zaměstnavatel:
Městské sociální a zdravotní služby
IČO:
00873667
Oblast (okres, kraj):
Kolín
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
22000
Popis práce:

První kontakt:
Živná Jana, tel.: 601 304 921, Po - Pá 9 - 14 hod
e-mail: jana.zivna@mszs.cz
osobně: Nad Zastávkou 64, Kolín, mezi 10 - 12 hod.

Nutný kurz pracovníka v sociálních službách či škola ohledně péče o klienty.
Plat je určen tarify podle odpracovaných let.

Náplň práce:
Péče o klienta - hygiena, oblékání, krmení, polohování, doprovody k lékaři, nákupy, úklid atd....
Jedná se o terénní službu.

Požadujeme čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B.

Zaměstnanecké výhody:
Zaměstnanecké bonusy z FKSP (např. příspěvky na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročná půjčka).

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Jana Živná
Telefon:
601 304 921
Počet zobrazení inzerátu:
42×